אודות אירנה

"We don’t just have bodies, we are bodies, movements, capacities, abilities" (Nichols 2014)


אני מאמין

התנועה שלנו משקפת את החוויה שלנו בעולם הזה:

הרגש, המחשבה והכוונה מהדהדים לתוך התנועה ומתבטאים בכל פעולה פשוטה שאנו מבצעים. תנועה היא גם השער אל שינוי החוויה, איכות התנועה, המחשבה והכוונה שלנו בעולם. לאחר עיסוק של למעלה מ-14 שנים בעולם הרחב של פיזיותרפיה, התוודעתי לכלי עוצמתי, כלי שגרם לי לשוב ולהתפעל מנפלאות התנועה.

שיטת לאבאן (Laban Movement Analysis) מאפשרת להתבונן על דפוסי התנועה של האדם, לא רק דרך העדשה של חוזק שריר, טווח תנועה וגמישות, אלא גם דרך עדשה של דפוסי חשיבה, העדפות אישיות, וטמפרמנט.


הבשורה ששיטת "לאבאן" נושאת היא היכולת לברוא מחדש את התנועה, ומתוך אותה תנועה לברוא חיות, בריאות, ועוצמה. זהו מעגל חיים אופטימי ומרגש, המאפשר התחדשות ושינוי. אני מזמינה אתכם לחוות שיקום אחר, החלמה מטפחת ומזינה. 


אירנה פאיוק בעלת תואר MScPT , BPT בפיזיותרפיה מאוניברסיטת ת"א. מוסמכת בפילאטיס שיקומי מטעם STOTT Pilates מוסמכת בשיטת Laban Movement Analysis מ- LIMS New York. חברת סגל ומרצה בחוג לפיזיותרפיה באוניברסיטת תל אביב. מלמדת ומעבירה השתלמויות לפיזיותרפיסטים ואנשי תנועה בארץ ובחול.


עוסקת ב"PhysioDance" - ריקוד כאמצעי טיפול פיזיותרפי, שיטת טיפול אותה פיתחה עם ערן פרנקו, פיזיותרפיסט מוסמך, לפני 14 שנה. במהלך 14 שנות ניסיון עברה הכשרות בקורסים מקצועיים שונים בארץ ובחול. עיקר עיסוקה של אירנה התמקד באינטגרציה של נשימה ושיקום תנועה. היא עבדה במחלקות אקוטיות במרכז רפואי "אסף הרופא", במכוני שיקום, ועם לקוחות פרטיים. בארבע שנים אחרונות אירנה בעלת קליניקה וסטודיו לתנועה PhysioLab – פיזיותרפיה, לאבאן ופילאטיס שיקומי, בו היא עוסקת בטיפול פרטני ותרגול בקבוצות קטנות.